ام دی اف های مچ (HI MATCH)

ام دی اف سینکرونایز های مچ-Hi-match

مشخصات فنی ام دی اف های مچ:

نام ام دی اف: های مچ / HI MATCH
ضخامت ام دی اف: 8 ، 16 و 25 میلیمتر
عرض ام دی اف:1220 میلیمتر
طول ام دی اف: 2800 میلیمتر
تعداد ورق ام دی اف در پالت: 25 ورق

برند های مچ (HI-MATCH)، ارائه دهنده ورق‌هایMDF ملامینه سینکرونایز (طرح و برجستگی هماهنگ) با کاغذ آلمانی، رنگ و کیفیت ماندگار، تولید شده با استفاده از ماشین آلات آلمانی ، طراحی شده با هدف تأمین بهتر نیازها و سلایق مصرف کنندگان در بازار می‌باشد.
کلمه “HI-MATCH” به معنای تطابق و هماهنگی بالا می‌باشد.
نام HI MATCH در واقع بیان‌کننده کیفیت بالای این محصول در تطابق طرح و برجستگی می‌باشد.
رنگبندی ورق های ام دی اف های مچ (HI MATCH) شامل 3 طرح اروپایی، چوب و سنگ در 10 تنوع رنگی می‌باشد.

ورق فوق برجسته های مچ (Hi Mach) در واقع ورق های ملامینه ای هستند که در پروسه تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم میباشد .
ورق سینکرونایز های مچ (Hi-Match) با هدف شبیه سازی چوب طبیعی طراحی و تولید شده اند و محصول نهایی فوق العاده زیبا خواهد بود که به سختی میتوان بین آن و چوب طبیعی تفاوت قائل شد .
برای اینکه این امر امکان پذیر باشد باید از مرغوبترین مواد اولیه ، پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در پروسه تولید استفاده کرد که هر شرکتی توانایی آن را ندارد .
در تولید ا ورق های های مچ (Hi-Match) از کاغذ های شات دکور آلمان استفاده میشود و به همین جهت برند هایمچ بیشترین شباهت به چوب طبیعی را دارد.ورق های هایمچ به وسیله خطوط ( Wemhoner ) آلمان به صورت دو رو همزمان تولید میشوند به همین دلیل ذره ای تفاوت و جا به جایی در بین خطوط و طرح وجود ندارد. حال آنکه عمده برندهای موجود در بازار بصورت دستی و نه با لیزر، منطبق میشوند و به همین دلیل اختلاف بین طرح و گره دارند . همچنین دو روی این ورقها در طی دو مرحله پرس میشوند که موجب میشود به مرور زمان این ورق دچار خمیدگی و تاب برداشتن شود.ورق های هایمچ از نمونه های مشابه خود در بازار حداقل 2 کیلوگرم سنگین تر می باشند و دارای بالاترین تراکم مغز ام دی اف در بازار هستند.
ورق فوق برجسته های مچ (Hi Mach) به وسیله پرس های ملامینه تولید میشوند با این تفاوت که در این دستگاه ها از لیزر برای هماهنگ شدن کاغذ و MDF استفاده میشود و در نتیجه محصول نهایی مشابه چوب طبیعی خواهد بود.
در سبد رنگی های مچ، تعداد 2 فینیش با 10 رنگ خاص وجود دارد که سایر برند های بازار آنها را ندارند و توانایی تولید آن را نیز ندارند. سری های Plus و X شامل این دسته می باشند.

مزایا و قابلیت های ورق ام دی اف های مچ نسبت به چوب طبیعی :

1. نداشتن محدودیت در ابعاد به مانند چوب طبیعی
2. قابلیت تولید در رنگ هایی که در چوب طبیعی موجود نیست
3. زن کمتر و قیمت مناسبتر در مقایسه با چوب طبیعی

محصولات مرتبط