ام دی اف فوق برجسته آرکا (ARKA)

ام دی اف سینکرونایز آرکا (ARKA)

مشخصات فنی ام دی اف فوق برجسته آرکا:

نام ام دی اف: آرکا / ARKA
ضخامت ام دی اف:16 میلیمتر
عرض ام دی اف:1220 میلیمتر
طول ام دی اف: 2800 میلیمتر
تعداد ورق ام دی اف در پالت: 30 ورق

کالیته رنگ ام دی اف فوق برجسته آرکا:

برند آرکا (ARKA)، ارائه دهنده ورق‌هایMDF ملامینه فوق برجسته (سینکرونایز) با کاغذهای ایتالیا و تایلند ، رنگ و کیفیت ماندگار، تولید شده با استفاده از ماشین آلات آلمانی ، طراحی شده با هدف تأمین بهتر نیازها و سلایق مصرف کنندگان در بازار می‌باشد. ام دی اف آرکا، دارای ویژگی خاص بافت طبیعی و عمیق بوده و تعریفی جدید در اوراق ملامینه به بازار ایران ارائه کردند.
کاغذهای انتخابی آرکا، اکثراً از تولیدکنندگان مطرح اروپایی و آسیایی و همچنین ورقهای MDF نیز از دو کشور ایتالیا و تایلند می باشند.
رنگبندی ورق های ام دی اف آرکا(ARKA) شامل 5 گروه 100,200,300,400,900 می‌باشد
ورق های سینکرونایز آرکا(ARKA) در واقع ورق های ملامینه ای هستند که در پروسه تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم میباشد .
ورق های فوق برجسته آرکا(ARKA) با هدف شبیه سازی چوب طبیعی طراحی و تولید شده اند و محصول نهایی فوق العاده زیبا خواهد بود که به سختی میتوان بین آن و چوب طبیعی تفاوت قائل شد .
برای اینکه این امر امکان پذیر باشد باید از مرغوبترین مواد اولیه ، پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در پروسه تولید استفاده کرد که هر شرکتی توانایی آن را ندارد .
هدف شرکت آرکاصادرات محصولات خود است. همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، محصول جدید آرکابرای اولین بار در خاورمیانه تولید شده و به طور قطع بازار آسیا در ابتدا و سپس بازار اروپا می تواند گامی موثر در معرفی محصول ساخت ایران به دنیا باشد. در این راستا قطعاً نیازمند پشتیبانی و همراهی مصرف کنندگان و دولت هستیم.

ویژگیهای ام دی اف آرکا:

1. نداشتن محدودیت در ابعاد به مانند چوب طبیعی
2. قابلیت تولید در رنگ هایی که در چوب طبیعی موجود نیست
3. زن کمتر و قیمت مناسبتر در مقایسه با چوب طبیعی

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف آرکا 2022 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود کاتولوگ آرکا  AGT

محصولات مشابه

محصولات مرتبط