شرکت ام دی اف پویا

ام دی اف ملامینه پویا
 • نام مدیر :

  محمدرضا صالحي

 • ایمیل مدیر :

  info@pooyagroup.net
 • مسئول فروش :

 • ایمیل مسئول فروش :

  info@pooyagroup.net
 • تلفن :

  77657613-4
 • فکس:

  77657613
 • موبایل :

 • آدرس :

  تهران-پاسداران شمالی-نارنجستان سوم-شماره 10

 • آدرس سایت :

  www.pooyagroup.net
 • رزومه :

  گروه صنعتی پویا با بهره‌گيری بیش از نيم‌قرن تجربه‌ی خانواده‌ی “سلامت” در صنعت چوب و نئوپان‌، با جلب مشاركت سرمايه‌گذاران خارجی و استفاده از جدید‌ترين ماشين‌آلات، تجهيزات و دانش فنی روز دنيا، فعاليت جدید خود را در سال 1379 با تاسیس شركت توليدی ملامين سازه پويا آغاز كرد. اين گروه در ادامه‌ی برنامه‌ی توسعه‌، با شناخت نيازها و خواسته‌های مشتريان ، مصرف‌كنندگان و جهت ارائه‌ی محصولات متنوع، اقدام به تاسیس شرکتهای تولیدی ذیل نمود:
  شركت فرآيند صنعتی پويا‌چوب
  شركت آريا‌پويا با نام تجاری “پاركو”
  شركت پالار و تولیدی ملامين سازه پويا (پالار نخستین شرکت تاسیس شده با قدمتی 50 ساله می باشد)
  شركت «فرآیند صنعتی پويا‌چوب» افتخار دارد نخستین پرس از نوع پيوسته (Continuous) را با آخرين تكنولوژی سال 2009 اروپا، در ايران راه‌اندازی کرده است و قابليت توليد انواع نئوپان خام را داراست.روكش‌های ملامينه‌ی ملامین سازه پویا توسط با‌سابقه‌ترين توليد‌كننده‌ی اروپایی با رزين ملامين اشباع شده و سپس با استفاده از جدید‌ترين روش توليد، بر روی ورقه‌های نئوپان و ام.دی.اف کشیده می‌شوند.
  ام دی اف خام پویا معمولا ابتدا روکش شده سپس به بازار عرضه می شود. متداول ترین روکش برای ام دی اف روکش ملامینه می باشد. شرکت پویا ظرفیت تولید ام دی اف خام و روکش ملامینه آن را با مواد اولیه مرغوب و مطابق با استانداردهای روز دنیا دارد. دوام و استحکام MDF از نئوپان خیلی بیشتر است چون تراکم مواد اولیه در آن بیشتر بوده بین 600 تا 800 کیلوگرم در هر متر مربع است. پویا ام دی اف با ضخامت 8، 16 و 25 میلیمتر و ابعاد 210 در 366 و 183 در 244 ساخته می شود.
  محصولات شرکت آریا پویا(پارکو) مشتمل بر انواع ورق های ملامینه با همكاری و تحت ليسانس شركت Funder اتریش می باشد. ورق‌های‌ ملامينه‌ی توليدی‌ اين شركت به‌عنوان مواد اوليه‌ در صنعت روكش نئوپان و ام.دی.اف مورداستفاده قرار می‌گیرند و تمامی مراحل كار توسط سيستم‌های تمام‌اتوماتيك و الكترونيك، انجام گرفته و كنترل می‌شوند.
  نئوپان نوعی ورق چوبی فشرده است که با تراکم بین 160 تا 450 کیلوگرم در هر متر مربع ساخته می شود. استحکام و مقاومت نئوپان از ام دی اف کمتر است اما قیمت آن ارزان تر است. از نئوپان پویا بسته به اینکه وزن کمتری را نسبت به MDF می تواند تحمل کند در قسمت های مختلف دکوراسیون منزل استفاده می شود. شرکت پویا بزرگ ترین ظرفیت تولید نئوپان در خاورمیانه را دارد. ورق نئوپان از ترکیب خرده چوب و چسب ساخته می شود که این ترکیب باعث آزادسازی موادی به نام فرمالدئید می شود که برای سلامتی مضر است. اما نئوپان تولیدی شرکت پویا دارای استاندارد E1 می باشد و مقدار آزاد سازی فرمالدئید در آن در سطح استاندارد کشورهای پیشرفته اروپایی است. لیست قیمت ام دی اف پویا، قیمت ورق ملامینه پویا، قیمت ورق ام دی اف پویا و سمپل ام دی اف پویا را از ویناچوب نماینده رسمی فروش ام دی اف پویا در شهر قم بخواهید.

قیمت ام دی اف پویا، قیمت ملامینه پویا، قیمت ورق نئوپان ملامینه پویا

نمونه رنگهای ام دی اف پویا

نمونه رنگهای نئوپان پویا