پارکت لمینت زنیت(ZENIT)

پارکت لمینت زنیت -ZENIT

مشخصات فنی پارکت لمینت زنیت

نام پارکت: زنیت/ZENIT
ضخامت پارکت: 12 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 240 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1215 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 6 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.735 مترمربع
ضریب سایش : AC4
سازگاری با محیط زیست :E1
کلاس : 32
کشور تولید کننده :روسیه

پارکت لمینت زنیت (ZENIT) محصول کشور روسیه و اورجینال می باشد،ضخامت این نوع لمینت 12 میل می باشدودارای ضریب تراکم پذیری ،ac 4 می باشدکلیک مربوط به لمینت زنیت دارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد.ضخامت این لمینت باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد.لمینت زنیت فلور آنتی باکتریال می باشدونفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت داردودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد.متراژ هر باکس این نوع لمینت 1.73502 مترمربع می باشد.
ابعاد هر باکس 12.15عرض*23.8طول می باشد.این نوع لمینت دارای شیار های دسته U-groove می باشد.ZENITH FLOOR بهترین لمینیت و کف پوش و مناسب برای هر محیط است. لمینت موجود در شرکت ac4/12 میل می باشد.لمينت زنيت روسيه داراي 10طرح ورنگ در ضخامت 12ميل ميباشد و همگي AC4مي باشد.

پارکت لمینت زنیت -ZENIT

پارکت زنیت به کفپوش هایی اطلاق می گردد که جنس آنها از چوب طبیعی درختان می باشد، پارکت را به کف می چسبانند، پس از چسباندن و خشک شدن چسب، برای صاف و صیقلی کردن سطح روی آن را ساب و سپس لاک می زنند تا یک دست و براق شود.
استاندارد های پارکت با توجه به نوع کاربری:

پارکت ها با توجه به نوع کاربرد دارای استانداردهای زیر می باشند که در هنگام خرید باید به این استاندارد ها توجه ویژه ای نمود:
🔷برای منطقه مسکونی کم تردد مانند اتاق خواب (AC1)
🔷برای منطقه مسکونی با تردد متوسط مانند پذیرایی(AC2)
🔷برای منطقه مسکونی پر تردد و مناطق تجاری کم تردد (AC3)
🔷برای مناطق تجاری با تردد متوسط (AC4)
🔷برای مناطق تجاری پر تردد مانند فروشگاه ها (AC5)