صفحه کابینت VMF(وی ام اف)

صفحه کابینت VMF،هایگلاس VMF

مشخصات فنی صفحه کابینت VMF:

نام صفحه کابینت: وی ام اف/ VMF
ضخامت صفحه کابینت:40 میلیمتر
عرض صفحه کابینت:60 سانتیمتر الی 90 سانتیمتر
طول صفحه کابینت: 400 سانتیمتر

گروه صنعتی اتحاد اولین تولید کننده صفحات سبک کابینت با بیش از 20 سال تجربه تولید در صنعت چوب کشور، با در نظر گرفتن نیاز بازار به تحول در عرصه دکوراسیون داخلی و آشپزخانه و وجود مشکلات فراوان در تولید صفحات کابینت تصمیم به تولید محصولی خاص و جدید در این زمینه گرفته و محصول جدید خود را با نام تجاری VMF به بازار عرضه نموده است.

ویژگی صفحه کابینت VMF :

• صفحه کابینت VMF با بکارگیری جدیدترین روشهای سبک سازی در دنیا تولید می شود و شزکت های بزرگ تولید صفحات سبک ام دی اف از این روش جهت بالابردن مقاومت صفحات و پایین آوردن وزن آن بهره می برند.
• ضخامت 6 سانتیمتر همراه با (R3) چهره ای متفاوت و خاص به صفحات VMF بخشیده است و در عین حال با راه اندازی تکنولوژی جدید تولید صفحه در ایران توانسته وزن صفحات 6 سانتی متری را از حدود 95 کیلوگرم به حدود 45 کیلوگرم کاهش داده و در عین حال مقاومت بسیار بالاتری را نسبت به سایر صفحات ایجاد کند.
• صفحه کابینت سبک VMF دارای نوع جدیدی از روکش با مواد اولیه نو و غیر بازیافتی می باشد که در مقایسه با سایر سی پی ال های بازار از مواد کاملا غیرسمی تولید شده و دارای بافت جدیدی است که زیبایی خاص و بدیعی به این محصول داده است.
• به دلیل مقاومت مکانیکی بالای روکش های مصرفی در صفحات VMF امکان ترک خوردن روی صفحات کاملا به صفر رسیده است و لب پریدگی در هنگام برش مشاهده نمی گردد.

محصولات مرتبط