شرکت لونا وود

ترموود لوناوود
 • نام مدیر :

 • ایمیل مدیر :

  info@parsa-group.com
 • مسئول فروش :

 • ایمیل مسئول فروش :

  info@parsa-group.com
 • تلفن :

  77657613-4
 • فکس:

  77657613
 • موبایل :

 • آدرس :

  میدان تجریش, خیابان جعفری, کوچه سعادتی, پلاک 6, واحد 3

 • آدرس سایت :

  www.parsa-group.com
 • رزومه :

  گروه پارسا با پيشينه و سابقه طولاني در امر صنعت ساختمان و نمای چوبی ساختمان، با هدف ارائه محصولات ساختمانی چوبی با کیفیت جهانی در سال 1382 تاسیس گردید. این گروه با بهره گيري از جديدترين تكنولوژي های صنعت چوب كشور فنلاند (چوب فنلاندی)، قطب صنعت چوب دنيا، اولین ارائه دهنده مواد اولیه و آورده های چوبی متنوع در بخش های مختلف ساختمان مانند، نماي خارجي (Exterior Cladding)، نمای داخلی و … از شناخته شده ترین شرکت های اروپایی می باشد. گروه پارسا همچنين مجموعه اي كامل و توانمند در تهيه و ارائه انواع گونه هاي صنعتي چوب جهت پوشش كامل سطوح مختلف، به ويژه ساختمان هايي با كاربري هاي متفاوت تجاري، اداري، ‌مسكوني، ورزشي و… مي باشد.گروه پارسا تنها دارنده گواهينامه تاييد کيفيت از مرکز تحقيقات ساختمان و مسکن و همچنين اولين مجموعه عرضه کننده چوب با 2500 پروژه اجرا شده و قابل بازديد در سراسر کشور مي باشد.گروه پارسا به عنوان اولین وارد کننده چوب های مخصوص فضای باز(ترمووود) جهت پاسخگویی به نیاز بازار دارای موجودی کالا با حجم بالا و تنوع محصول فراوان می باشد. انبار گروه پارسا به مساحت بیش از 5000 متر مربع واقع در شهرک بهسازی صنایع چوب دارای محیطی مناسب جهت نگهداری انواع چوب ها است.چوب های فضای باز که گروه پارسا در بازار عرضه می کند، تماماً از کشور فنلاند و کمپانی لوناوود تهیه می شود. این مجموعه با تکیه بر سابقه طولانی در تهیه وتوزیع چوب ترمو ، شناخت خوبی از نیاز بازار داشته و علاوه بر پروفیل های پر مصرف بازار پروفیل های خاص با کار بردهای متنوعی از جنس ترمووود نیز در انبار موجود دارد
  لوناوود تولیدکننده ترمووود فلاندی با استفاده از چوب فلاندی می باشد ،كارخانه لوناوود در سال 2002 به عنوان اولين و بزرگترين كارخانه ترمووود در دنيا تاسيس گرديد. لوناوود معرف تخصص در زمينه عمل‌آوري چوب ترمو (Thermowood) با كيفيت بالا مي‌باشد.لوناوود صرفا از بهترين مواد خام، مقاوم و داراي كيفيت بالا تحت گواهينامه PEFC به عنوان ماده اوليه استفاده مي‌نمايد.رعايت استانداردهاي بسيار بالا در توليد، تنوع گسترده محصولات و طيف وسيع، لوناوود را به يك پديده جهاني در صنعت چوب فضاي باز تبديل كرده است.
  لوناوود با دارا بودن سه خط توليد ( تونل 105 متري حرارتي ) و با توليد ساليانه 80.000 متر مكعب ماده خام دامنه عرضه محصولات خود را در اكثر بازارهاي جهاني به ويژه آمريكا و اروپا توسعه بخشيده است.
  جايگاه و رشد قوي لوناوود در رهبري بازارهاي جهاني به خاطر دارا بودن رتبه اول در مديريت كيفيت محصولات مي باشد.
  مواد خام مورد استفاده، كاج اسكانديناوي، نوئل، آسپن، توس، كاج رادياتا و زبان گنجشك مي باشند.لوناوود عضو رسمی انجمن ترمووود فنلاند می باشد.