سنگ کورین هارکس – Harex

سنگ کورین هارکس - Harex

سنگ کورین هارکس (Harex) اولین و تنها محصول کورین شبتاب در جهان است که علاوه بر مزایای صفحات سنگ مصنوعی (کورین) دارای برتریهای دیگری نیز هست.
کورین هارکس(Harex) دارای قابلیت ذخیره سازی نور می باشد که در فضای تاریک این نور ذخیره شده را مانند هزاران لامپ کوچک از خود ساطع می کندو نمایی رویایی همانند آسمان شب پدید می آورد.کورین هارکس علاوه برلایه سنگ مصنوعی سخت دارای سه لایه ام دی اف با کیفیت ومقاوم است (برخلاف سایر کورین ها) که باعث میشود برای اجرا نیاز به قاب بندی و زیر سازی نداشته باشد همچنین سطح زیرین سنگ کاملا پر و بسیار مقاوم است. سنگ کورین با ابعاد طول 3660میلمتر عرض600 میلیمتر ضخامت 52 میلیمتر و طول3660میلیمترعرض 650 میلیمتر ضخامت 52 میلیمتر می باشد.
کورین هارکس به علت داشتن سطحی نفوذ ناپذیر و بدون ترک های مویی و منفذکاملا آنتی باکتریال و بهداشتی است وامکان زیست و تولید مثل هیچ موجود میکروسکپی بر روی آن وجود ندارد. کورین هارکس نسبت به مواد اسیدی و قلیایی کاملا مقاوم است همچنین مواد شمیایی شوینده در رنگ و شرایط ظاهری آن تغییر ایجاد نمی کنند. با وجود اینکه کورین هارکس هم از لحاظ فزیکی و شیمیایی کاملا مقاوم و شکست ناپذیر است در صورت وقوع هر حادثه ای به وسیله مواد مخصوص قابلیت ترمیم پذیری دارد و پس از ترمیم به شرایط اولیه. جنس سنگ مصنوعی رویه کورین هارکس مشابه سنگ در طبیعت است همچنین کاملا یکپارچه و نفوذ ناپذیر است به همین دلیل در مجاورت رطوبت و حرارت مقاومت بالایی دارد.
صفحات کورین هارکس در زمان تولید کاملا پولیش کاری میشود و نیازی به پولیش مجدد در محل اجرا ندارد یکی دیگر از مسایل و مشکلات نصب کورین نیاز به پولیش تمام سطوح آن و گردو خاک زیاد تولید شده و اشتباهات مجری در مراحل نصب است کورین هارکس با پولیش اتوماتیک در مراحل ساخت این مشکل را مرتفع ساخته و فقط در قسمت های اتصال و لبه های کار نیاز به پولیش کاری دارد.