ام دی اف یلدیز اینتگره (YILDIZ ENTEGRE)

هایگلاس یلدیز اینتگره(YILDIZ ENTEGRE)

مشخصات فنی ام دی اف یلدیز اینتگره:

نام ام دی اف: یلدیز اینتگره/ YILDIZ ENTEGRE
ضخامت ام دی اف: ۱۶ میلیمتر
عرض ام دی اف:۱۸۳۰ میلیمتر
طول ام دی اف: ۳۶۶۰ میلیمتر
تعداد ورق ام دی اف در پالت: ۳۰ ورق

یلدیز اینتگره (YILDIZ ENTEGRE) با تکنولوژی پیشرفته منحصر به فرد ساخته شده است که با استانداردهای کیفی اروپا سازگار است. محدوده رنگ ام دی اف یلدیز اینتگره شامل رنگ های ساده و همچنین متالیک می باشد. ام دی اف یلدیز اینتگره ضد خش بوده و یک رو بوده که روی ورق با سلفون پوشانده شده و پشت ورق ظاهری سفید و از جنس ملامین و کاغذ است.
پنل های ایجاد ترکیب های آرام و بی نظیری برای آشپزخانه، حمام، خانه، دفتر و دیگر پروژه های دکوراسیون می کنند. ام دی اف یلدیز اینتگره (YILDIZ ENTEGRE) ، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد. با توجه به اینکه ورق تولیدی یلدیز ترکیه از زیبایی خاصی برخوردار هستند با ترکیب این رنگ ها می توانید از زیبایی و تنوع چشم نواز تری در طرح های اجرایی برخوردار شوید.
از مزیت های ام دی اف یلدیز اینتگره (YILDIZ ENTEGRE) ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس یلدیز اینتگره (YILDIZ ENTEGRE) چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ام دی اف هایگلاس یلدیز اینتگره ، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.
از دیگر ویژگی های ورق های ام دی اف یلدیز اینتگره مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc ام دی اف یلدیز اینتگره به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.همچنین این نوع ورق ها به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است.

محصولات مشابه